loading

UT25P Forklift TruckUTILEV® - Utility you can Trust™

Tänapäeva kiires maailmas käib pidev võistlus, et viia kaubad ühest kohast teise efektiivselt, madala hinnaga ja õigeaegselt ning sellega rahuldada nii tööstuse kui tarbijate vajadusi.

Neile nõudmistele vastu tulles pakub UTILEV kahveltõstukite taskukohane valik usaldusväärseid ja säästlikke materjalikäsitluse lahendusi paljude tööstusharude vajadusteks, eriti kohtades, kus vajatakse masinat ilma täiendavate funktsioonide ja lisaseadmeteta.

UTILEV tõstukid tagavad aruka ja lihtsa materjalikäsitluse. Tõstukeid on lihtne kasutada ja hooldada ning kõik varuosad on kiiresti kättesaadavad.

Lihtne kasutada

Ergonoomiliselt disainitud juhi töökoht autodest tuttava juhtseadmete paigutusega tagab selle, et juht saab töötada mugavalt ja väsimust vältides. Tõstuki standardsed funktsioonid ja võimalused lubavad kokku panna konkreetse töö jaoks sobiva seadme.

Lihtne hooldada

Tänu tõstuki ja selle komponentide lihtsusele saab hooldus tehtud isegi siis, kui arvutid või muud diagnostikaseadmed ei ole kättesaadavad.

Taskukohane omada

Läbiproovitud, kõrge kvaliteediga vastupidavate komponentide kasutamine ning suurepärane jahutus tagavad töökindluse ja vähese kulumise. Koos soodsa hinna ja kiiresti kättesaadavate varuosadega aitab see vähendada hoolduse ja remondi vajadust ning hinda.

UTILEV tõstukid pakuvad ideaalset lahendust töödele, kus tõstuk peab töötama päevas ainult piiratud aja jooksul..

Lihtne kasutada ja hooldada, madalad kasutuskulud – UTILEV: tõstuk, mida saab usaldada.

Vastukaalutõstukid

UTILEV® sisepõlemismootoriga ja elektrilised kahveltõstukid on disainitud lihtsalt kasutatavate ja hooldatavatena. Ergonoomiliselt disainitud juhi töökoht autodest tuttava juhtseadmete paigutusega tagab selle, et juht saab töötada mugavalt ja väsimust vältides Hoolduse saab teostada kiirelt ja lihtsalt. Läbiproovitud, kõrge kvaliteediga komponentide kasutamine tagab tõstukite töökindluse ning vähendab hoolduse vajadust ja hinda