loading

Teade küpsiste kohta

1. Tutvustus

1.1 See Hyster-Yale Materials Handling, Inc. teade (edaspidi „teade“) kehtib sellele veebilehele (edaspidi „veebileht“) ja mis tahes veebilehtedele, kolmandate poolte platvormide kaubamärgiga lehtedele (näiteks Facebook, LinkedIn või Twitter) ja rakendustele, millele pääseb ligi või mida kasutatakse niisuguste veebilehtede või kolmandate poolte platvormide kaudu („Hyster-Yale Groupi veebilehed“), mida haldab Hyster-Yale Materials Handling, Inc. (või seda tehakse tema nimel), tema tütar- ja/või sidusettevõtted (edaspidi „Hyster-Yale Group“, „meie“). Selles teates kirjeldatakse, kuidas me kogume ja töötleme küpsiste abil teavet selle kohta, kuidas te Hyster-Yale Groupi veebilehti kasutate. Kasutame selles teates terminit „küpsised“, et viidata veebilehe küpsistele ja muule sarnasele tehnoloogiale, mis võivad koguda automaatselt teavet, kui külastate Hyster-Yale Groupi veebilehti (näiteks veebilutikad, -majakad, seadme ID-d ja sarnane tehnoloogia).

2. Mis on küpsis?

2.1 Küpsis on väike tekstifail või infokild, mis salvestatakse teie arvutisse või mobiiltelefoni, kui külastate mõnda veebilehte. Peaaegu kõik veebilehed kasutavad küpsisetehnoloogiat. Küpsiseid kasutatakse mitmel eesmärgil, näiteks lubavad nad teil veebilehtede vahel tõhusamalt navigeerida, mäletades teie eelistusi ja parandades üldiselt kasutajakogemust. Küpsised võivad näiteks teada anda, kas olete meie veebilehte varem külastanud või mitte. Nad aitavad ka kindlustada, et reklaamid, mida veebis näete, on teie jaoks asjakohased ja langevad kokku teie huvidega. See funktsioon muudab küpsised äärmiselt kasulikuks, et parandada teie kasutajakogemust, kui lähete tagasi varem külastatud veebilehele.

3. Kui kaua küpsised kestavad?

3.1 Küpsised võivad jääda teie arvutisse või mobiiltelefoni erinevaks ajaperioodiks. Mõned küpsised on nn seansiküpsised. Need küpsised on olemas ainult siis, kui teie brauser on avatud, ja kustutatakse automaatselt, kui brauseri sulete. Teised on nn püsiküpsised. Need küpsised jäävad alles pärast brauseri sulgemist kuni määratud aegumistähtajani. Veebilehed võivad neid kasutada teie arvuti tuvastamiseks, kui avate brauseri ja sirvite taas internetilehekülgi.

4. Millist muud tehnoloogiat kasutatakse Hyster-Yale Groupi veebilehe külastuste jälgimiseks?

4.1 Võime kasutada ka muud jälgimistehnoloogiat, näiteks veebilutikaid, -majakaid, et Hyster-Yale Groupi veebilehti teile parema teenuse pakkumiseks kohandada. Selline tehnoloogia töötab tavaliselt koos küpsistega. Järgige allolevaid juhiseid, et lülitada välja Hyster-Yale Groupi veebilehtede küpsised ja seega ka mis tahes muu jälgimistehnoloogia, mis koos nende küpsistega töötab.

5. Mis tüüpi küpsiseid me kasutame?

5.1 On kaks suurt küpsiste kategooriat.

5.2 Küpsised, mis on vajalikud Hyster-Yale Groupi veebilehtede toimimiseks, need on nn rangelt vajalikud küpsised, mis võimaldavad kasutada funktsioone, ilma milleta ei saa te kasutada Hyster-Yale Groupi veebilehti nii, nagu soovite. Rangelt vajalike küpsiste kasutamiseks ei ole vaja teie nõusolekut, seega ei saa rangelt vajalikke küpsiseid välja lülitada, kui kasutate Hyster-Yale Groupi veebilehtede funktsioone või linke. Teil on aga alati olemas võimalus küpsised oma brauseris täielikult välja lülitada. Teise küpsiste kategooriasse kuuluvad küpsised, mis pole vajalikud Hyster-Yale Groupi veebilehtede kasutamiseks. Neil küpsistel on aga siiski oluline roll. Võite välja lülitada ükskõik millised neist küpsistest oma brauseri sätete kaudu või kasutades allolevas nimekirjas olevaid linke. Kui te seda aga teete, võivad mitmesugused Hyster-Yale Groupi veebilehtede funktsioonid olla teile kättesaamatud või mitte töötada nii, nagu soovite.

5.3 Allpool on kirjeldatud erinevat tüüpi küpsiseid, mida Hyster-Yale Groupi veebilehed kasutavad.
(a) Rangelt vajalikud küpsised: need küpsised on vajalikud, et pakkuda teile Hyster-Yale Groupi veebilehtedel olevaid teenuseid ja et saaksite kasutada nende teatud funktsioone, näiteks ligipääsu turvalistele lehtedele. Ilma nende küpsisteta pole võimalik soovitud teenuseid kasutada, näiteks salasõna ja sisselogimisandmete salvestamist.
(b) Analüütilised küpsised: need küpsised koguvad teavet, mida kasutatakse koondatult, et aidata meil mõista, kuidas Hyster-Yale Groupi veebilehti kasutatakse või kui mõjusad nad on. Seda teavet kasutatakse eesmärgiga hinnata, kuidas te Hyster-Yale Groupi veebilehti kasutate, koostades Hyster-Yale Groupi veebilehtede aktiivsuse kohta Hyster-Yale Groupi veebilehtede operaatoritele aruandeid ning pakkudes Hyster-Yale Groupi veebilehtede operaatoritele teisi Hyster-Yale Groupi veebilehtede aktiivsuse ja internetikasutusega seotud teenuseid.
(c) Funktsionaalsuse küpsised: need küpsised koguvad teavet, mis aitavad Hyster-Yale Groupi veebilehti teile kohandada. Neid kasutatakse teie tuvastamiseks, kui tulete Hyster-Yale Groupi veebilehtedele tagasi. Need võimaldavad operaatoril meie sisu teile kohandada, tervitada teid nimeliselt ning jätta meelde teie eelistused (nt teie valitud keele või piirkonna).
(d) Reklaamiküpsised: neid küpsiseid kasutatakse, et pakkuda teile asjakohast reklaami. Nende funktsioonide hulka kuuluvad sama reklaami järjepideva ilmumise vältimine, tagades, et reklaamid on korralikult esitatud ning mõnel juhul valitakse teie huvidel põhinevaid reklaame.
(e) Sotsiaalmeedia küpsised: mõnel Hyster-Yale Groupi veebilehel võivad kolmandad pooled, kes pakuvad Hyster-Yale Groupi veebilehtede kaudu rakendusi, kasutada oma küpsised, et jälgida oma rakenduste edu või neid teile kohandada. Näiteks kui jälgite Hyster-Yale Groupi kasutades sotsiaalmeedia nuppu Hyster-Yale Groupi veebilehel (nt Facebook, Twitter või LinkedIn), salvestab nupu loonud sotsiaalvõrgustik teie valiku. Küpsiste tööpõhimõtte tõttu ei saa meie neile ligi pääseda ning kolmandad pooled ei pääse ligi teabele, mida meie küpsised on kogunud. Mõni Hyster-Yale Groupi veebileht võib samuti sisaldada põimitud sisu, näiteks YouTube’i videoid, ning need veebisaidid võivad kasutada oma küpsiseid.
(f) Majakad ja vidinad: veebimajakad toimivad nagu küpsised ja on paigutatud veebilehtedele või e-kirjadesse, et jälgida kasutaja käitumist veebisaite külastades või e-kirju saates.

6. Kuidas me veel küpsiseid kasutame?

6.1 Rohkema teabe saamiseks selle kohta, kuidas me küpsistega kogutud teavet kasutame, lugege meie privaatsuseeskirja.

7. Kuidas küpsiseid kontrollida või kustutada

7.1 Hyster-Yale Groupi veebilehtede küpsiseid saate kontrollida, kui kasutate mis tahes allolevaid vahendeid.
(a) Reklaamidest loobumise veebilehed Te võite keelduda küpsistest, mida paljud meie kolmandad reklaamipartnerid reklaamimiseks kasutavad, minnes kas veebilehele: http://www.aboutads.info/choices/ või http://www.networkadvertising.org/choices/.
(b) Brauseri sätted Kuigi suurem osa veebibrausereid aktsepteerid küpsiseid vaikimisi, võite muuta oma brauseri sätteid, et küpsiseid keelata ja/või kustutada. Kuna täpsed viisid selle tegemiseks on erinevate brauserite puhul erinevad, minge rohkema teabe saamiseks oma brauseri abi menüüsse.

7.2 Pange tähele, et kui valite küpsiste keelamise või eemaldamise, võib see takistada teatud Hyster-Yale Groupi veebilehtede funktsioonide või teenuste korralikku toimimist ning seega mõjutada teie kasutuskogemust, kui külastate Hyster-Yale Groupi veebilehti. Hyster-Yale Groupi veebilehed pole teile kättesaadavad kohad, mis võivad sisaldada kolmandate poolte sisu ja mis sisaldavad seega kolmandate poolte küpsiseid. Sellisel juhul teavitatakse teid vastavalt. Kuna teie küpsistest loobumise valik salvestatakse samuti teie veebibrauseri küpsisesse, pange tähele, et kui kustutate kõik küpsised, kasutate teist brauserit või ostate uue arvuti, peate oma loobumisvalikut uuendama.

8. Muudatused teates

8.1 Seda teadet uuendati viimati 23/04/2018. Meie veebilehe kodulehele postitatakse teade 30 päevaks millal tahes seda teadet materiaalsel kujul muudetakse. Jätkates Hyster-Yale Groupi veebilehtede kasutamist, kinnitate selle teate jätkuvat aktsepteerimist.